Autobusová-kyvadlová doprava pre veľké podujatia

Ak majú viacerí ten istý cieľ – vtedy prichádza do úvahy naša kyvadlová doprava!


Potrebujete spoľahlivého a skúseného partnera pre logistiku na veľkých podujatiach? Potom ste u nás správne!
Či už autobusová kyvadlová doprava na veľtrhy, kongresy, autobusový transport na športové podujatia alebo rockové festivaly, letiskové transfery pre zahraničných obchodných partnerov alebo limuzínové služby pre obchodných zákazníkov, naša autobusová flotila Blaguss je Vám k dispozícii!

Vďaka našej veľkej flotile, nášmu schopnému personálu a mnohoročným skúsenostiam, má spoločnosť BLAGUSS perfektné logistické riešenie pre veľké podujatie!

BLAGUSS Dispečing - ak má cieľ "hladký priebeh"


Pri veľkých podujatiach a davoch ľudí vznikne veľmi rýchlo chaos. Aby každý sedel v správnom autobuse včas, vyžaduje si to prehľad a dômyselné plánovanie. Aj pre konferencie, či stretnutia s rôznymi cieľmi a intenzívnym časovým rozvrhom je potrebný profesionálny dispečing (logistické plánovanie)..

Organizuje Vaša spoločnosť výstavu produktov a pozýva zákazníkov z celého Slovenska? Chcete vzbudiť dobrý dojem a usporiadať aj ich príchod?
Žiadny problém. Určíme požiadavky na autobus, naplánujeme cestovné poriadky a trasy, postaráme sa o miesta nástupu a včasné vyzdvihnutie Vašich zákazníkov. Všetko tak, aby sa dostali včas na požadované miesto určenia. Samozrejmosťou je aj logistická podpora na mieste, aby Vaši hostia prišli uvoľnení a v dobrej nálade.

Ale BLAGUSS dispečing je omnoho viac:

Zadelenie autobusu: každý z Vašich hostí sa vďaka BLAGUSS tímu dostane do správneho autobusu.

Koordinácia: tím BLAGUSS dáva pozor na časy odchodu, aby bol Váš rozvrh splnený.Plánujete veľké podujatie a potrebujete podporu autobusového partnera so skúsenosťami?
Potom neváhajte a nezáväzne sa nás opýtajte:

Prenájom autobusu, kyvadlová doprava, dispečing


Blaguss Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 70
SK-821 05  Bratislava
Tel.: + 421 243 63 72 57
E-Mail: office@blaguss.sk


Presvedčte sa:
BLAGUSS je osvedčený odborník mobility pre eventy, športové a veľké podujatie. Za posledné roky naše skúsené tímy predaja a dispečingu dokázali svoje dobré zručnosti na mnohých významných medzinárodných podujatiach a dobré meno si urobili aj na medzinárodnej úrovni:

Naša autobusová kyvadlová doprava bola využitá, napr. pri Grand Prix Formule 1 2018 v Spielbergu, na Majstrovstvách sveta v plážovom volejbale 2017 vo Viedni, na Special Olympic Winter Games 2016 v Schladmingu, na Eurovision Song Contest 2015 vo Viedni alebo na UEFA Euro 2014.