Autobus - Cestovanie s pôžitkom

Enspannen im Bus

Komfort autobusu – cestujte bezpečne, načas a kvalitne!
 

Cestovanie autobusom - je bez stresu!
S autobusom cestujete uvoľnene. Vodiči spoločnosti Blaguss prevezmú Váš stres, zodpovednosť a prípadný hnev. Spríjemnia Vám cestovanie a spravia ho nezabudnuteľným. Premávka? Kolóny? Hľadanie parkovacieho miesta? – to už nie je viac Váš problém!
Cestovanie autobusom – je dobre využitý čas!
Namiesto toho, aby ste prežívali stres z kolóny, môžete cestu ako pasažier autobusu dobre využiť. Lampy na čítanie, zásuvky a WIFI pripojenie ponúkajú skvelé predpoklady na uvoľnenie počas jazdy autobusom.
Cestovanie autobusom – je pohodlné!
Vďaka autobusom BLAGUSS cestujete pohodlne aj vďaka vysoko kvalitným sedadlám a 5*-odstupom medzi sedadlami. Nastaviteľné sklopné sedadlá a individuálne nastaviteľné opierky nôh poskytujú potrebnú voľnosť pohybu, zatiaľ čo klimatizácia a vetranie autobusu zabezpečia uvoľnenú jazdu.
Cestovanie autobusom – pre Vašu osobnú bezpečnosť!
Autobus je  z pohľadu štatistiky najbezpečnejší motorizovaný dopravný prostriedok. S priemerným vekom iba 2 roky je naša flotila autobusov jednou z najmodernejších a najbezpečnejších v Európe. BLAGUSS autobusy sú servisované častejšie, ako vyžaduje zákon. Naši vodiči sú pravidelne školení. Samozrejme nájdete na každom sedadle bezpečnostný pás. Vaša batožina je tiež bezpečne uložená: autobus je vždy uzamknutý, pokiaľ sa vodič vzdiali.
Cestovanie autobusom – komford na palube!
Naše zájazdové autobusy sú štandardne vybavené. Z našej strany je možné zabezpečiť nápoje a občerstvenie. Pre zábavu sú k dispozícii TV obrazovky, DVD prehrávať, ako aj rádio. Samozrejmosťou skoro vo všetkých autobusoch je aj udržiavaná toaleta.
Cestovanie autobusom – prispieva k životnému prostrediu!
Ak cestujete autobusom, robíte aj niečo užitočné pre životné prostredie. Jeden autobus zahŕňa v priemere 45 osôb a tým nahrádza 30 osobných vozidiel. Pokiaľ ide o spotrebu energie a emisie oxidu uhličitého je autobus šetrnejší k životnému prostrediu. Môžete teda cestovať s dobrým svedomím.