Bezpečnosť je naším najvyšším cieľom

BLAGUSS drivers

Hodnoty spoločnosti BLAGUSS - bezpečnosť, spoľahlivosť a kvalita!


Blaguss, rodinný podnik tretej generácie, je lídrom na trhu osobnej dopravy a cestovného ruchu v regiónoch Rakúska / východnej Európy. V spoločnosti Blaguss je kvalita a bezpečnosť najvyššou prioritou - či už vďaka našej autobusovej flotile alebo školeniam našich zamestnancov. Jazda autobusom je tradíciou takmer 90 rokov. Servis, vozový park, komfort a bezpečnosť sú na najvyššej úrovni, takže cestujete úplne pohodlne a pokojne.

Dobre vyškolený manažér dopravy
 

Každý vodič spoločnosti BLAGUSS, musí dokončiť rozsiahly výcvikový program: od výcviku bezpečnej "predvídateľnej a palivovo-úspornej" jazdy, až po dopravnú nehodu, zvládanie stresu, ako aj komunikáciu a jazykovú prípravu.
Z bezpečnostných dôvodov vodiči podliehajú najprísnejším podmienkam na odpočinok. Dodržiavanie zákonom stanovených lehôt jazdy a odpočinku sú prísne kontrolované pomocou nariadení ES. Môžete si byť teda istí, že váš vodič bude na jazdu dobre oddýchnutý a pripravený.
V súčasnosti zabezpečujú pohodu cestujúcich vodiči z 21 krajín, ktorí ovládajú celkovo 26 cudzích jazykov. Ich úlohou je zabezpečiť čistotu autobusu, nápoje, ako aj priebežné informácie k trase – priebeh jazdy, plán, oneskorenia atď.

400 vozidiel – vždy profesionálne udržiavané
 

Celá flotila zahŕňa približne 25 miliónov kilometrov ročne. Autobusom bola udelená bezpečnostná pečať a vďaka pravidelnému nákupu najnovších modelov má flotila v priemere iba 2 roky. Autobusová flotila je tak zďaleka najmodernejšia a najbezpečnejšia flotila v Európe. Autobusy sú servisované častejšie ako vyžaduje zákon, každých 30.000 kilometrov (pre poschodový autobus) alebo každých 45.000 kilometrov (pre dvoj- alebo trojnápravový autobus).

Ak cestujete autobusom BLAGUSS, môžete sa spoľahnúť na nasledovné:
...že Váš autobus patrí do jednej z najmladších autobusových flotíl v Európe.
...že je Váš autobus častejšie kontrolovaný a servisovaný, ako vyžaduje zákon.
...že je Váš vodič autobusu v spoločnosti BLAGUSS pravidelne školený.
...že je Váš vodič autobusu oddýchnutý a dobre pripravený na jazdu.
...že urobíme všetko preto, aby ste mali príjemnú a uvoľnenú cestu.

Naši cestujúci si zaslúžia tú najvyššiu kvalitu!Vedeli ste, že autobus je najbezpečnejším motorizovaným dopravným prostriedkom?
Žiaden iný motorizovaný dopravný prostriedok nemá tak málo nehôd, zranených alebo mŕtvych ako autobus!